+36 70 977 4605 info@sznkse.hu

Hazai pályán kezdett az U15 első osztályban induló csapatunk! Izgalmas mérkőzéseket láthattunk szombaton a Városi Sportcsarnokban, hiszen egy döntetlen és egy szoros eredmény született. Bővebben Németh Tímea a csapat vezetőedzője számol be nekünk mérkőzésekről:

Szombaton volt Szigetszentmiklóson megrendezve az első U15 I osztályos forduló, ahol most már Szigetszentmiklós

is pályára tudott lépni egy kis rásegítéssel a korábbi Dömsöd csapatával együtt. Itt már igen kiélezett mérkőzések voltak a nap folyamán

olyan dinamikával és gyorsasággal, hogy sem a gyerekek, sem az edzők többszöri nem megfelelő döntéshozatalt büntetlenül nem tudnak

visszafordítani. Itt a 2×25 perc nagyon nagy odafigyelést és felkészülést igényel. A csapatunk méret különbségéből adódóan az egyik sorunk

a nyitott védekezést képviseli, míg a magasabb, nagyobb játékosainkkal a feltolt hatos falat tudjuk előnyben részesíteni.

Az első mérkőzést a Vác csapata ellen játszottuk, ahol nagyon jó kezdéssel a második félidőt kicsit visszaesett teljesítménnyel folytattuk.

A mérkőzést folyamatosan uralni tudtuk bár csak 1-2 góllal, ami itt sajnos nem jelent semmit. A végjátékban, már a szoros eredmény miatt a döntéseket

nem megfelelően hoztuk meg, viszont egy időntúli szabaddobással 26-26 végeredményt állítottunk be és 1 pontot tudtunk megszerezni.

A második mérkőzésünk egy egész napos várakozás után az utolsó meccsként játszottuk Békéscsaba csapata ellen.

Itt is ugyan azt tudom leírni, mint az első meccsünkön végig tudtuk uralni a mérkőzést, a félidőt 3 gólos előnnyel zártuk. Itt viszont már a második

félidőt nem túl jól játszva próbáltunk az eredmény után rohanni és egy 3 gólos előnyből tudtunk 28-26 végeredményt elérni.

A lányok mindent megtettek és nagyon küzdöttek és harcoltak mind a két meccsen úgy, hogy a részünkről egy magasabb színvonalon játszódott és fog is ez a bajnokság, aminek persze nagyon örülünk.

Gratulálunk lányok csak így tovább! Hajrá Miklós!