+36 70 977 4605 info@sznkse.hu

Szombaton újabb NBI/B-s forduló volt az SZKSK Sportcsarnokban. Felnőtt csapatunk a szombathelyi csapatot fogadta hazai pályán. Sajnos a pontszerzés most elmaradt, de a mérkőzésről bővebben csapatunk vezetőedzője Jakab László számol be nekünk:

A harmadik bajnoki fordulóban Szombathely csapatát fogadtuk. Kemény mérkőzésre számítottunk, sajnos az ellenfelünk erős védekezése révén, gyors lerohanás gólokkal hamar eldöntötte a mérkőzést már az első félidőben. A visszarendeződésünk csapni való volt, átrobogtak rajtunk. Pozitívumként csak a második félidőt tudom értékelni, akkor is a 6:0-ás védekezésünket és a 7-6 elleni támadásunkat. Sokat hibáztunk, mindenki, magamat is beleértve, de remélem következő hétvégén már más lesz minden! Ezért dolgozunk tovább keményen. Belekóstolva az NB/1B élvonalába, van mit melózni!!! Köszönjük a szurkolást, igyekszünk meghálálni!  Hajrá csajok, hajrá Miklós!