+36 70 977 4605 info@sznkse.hu

Hétvégén hazai pályán kezdte meg bajnokságát az U17-es csapatunk. Nagy arányú győzelmet arattak a lányok vasárnap! Gratulálunk a két ponthoz a csapatnak! A mérkőzésről Krammer Mária, a serdülő csapat vezető edzője számol be nekünk.

Első hazai mérkőzésünket a Gyömrői Kézilabda Akadémiával játszottuk vasárnap délben. Mivel négy sérülttel és 1 hiányzóval vágtunk neki a mérkőzésnek, és mind az U15-nek illetve a felfelé játszóknak is több mérkőzése volt a héten, így azért volt egy kis aggodalom a mérkőzés előtt, de ez körülbelül a 6. percig tartott. Ellenfelünknek nem volt ellenszere a nyitott védekezésünkre és ebből gyors egyéni indításokból és lerohanásokból rendre gólt tudtunk szerezni. Ez a lendület a második félidőre is kitartott, így nagy arányú győzelemnek örülhettünk. Félidőnkként 5-5 gólt kaptak a lányok, így a végeredmény 34-10 a Szigetszentmiklós csapatának.